Płatności

W naszym sklepie oferujemy obecnie dwa rodzaje płatności: płatność przelewem oraz płatność gotówką. Płatność przelewem jest możliwa przy wszystkich rodzajach dostawy, natomiast płatność gotówką jest możliwa przy odbiorze osobistym, przy darmowej dostawie na terenie Gliwic oraz przy dostawie naszym transportem w promieniu około 30 km od Gliwic.

Gotówka

Płatność gotówką jest możliwa, jeżeli wybrałeś opcję dostawy: Odbiór osobisty. Kiedy Twoje zamówienie będzie gotowe do odbioru, otrzymasz od nas wiadomość e-mail. W celu odbioru oraz opłacenia zamówienia zapraszamy do naszej siedziby, której adres znajdziesz poniżej.

Zakład Usług Technicznych WODAR Jacek Bobrowski
ul. Kozielska 62/I
44-121  Gliwice

Przelew tradycyjny

W przypadku wyboru  przelewu tradycyjnego, prosimy o dokonanie płatności na nasze konto firmowe. Poniżej znajdą Państwo dane do przelewu. Kompletowanie i wysyłka towaru następują po zaksięgowaniu Państwa płatności przez nasz bank.

Odbiorca ZUT Wodar Jacek Bobrowski
Numer konta 77 8460 0008 2001 0003 6807 0001
IBAN PL 77 8460 0008 2001 0003 6807 0001
Nazwa banku  Bank Spółdzielczy Sośnicowice
Adres banku ul. Gliwicka 30, 44 - 153 Sośnicowice


Przelew natychmiastowy

Już wkrótce nasza oferta płatności zostanie poszerzona o przelewy natychmiastowe, dzięki czemu będą Państwo mogli płacić za zakupy w sposób najszybszy i najbardziej wygodny spośród wszystkich metod dostępnych obecnie na rynku, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa Państwa danych (certyfikat SSL). Dzięki przelewom natychmiastowym kompletowanie towaru następuje natychmiast po dokonaniu zamówienia, co znacząco przyśpiesza czas wysyłki.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl